Ізюмська оптика у Чернівцях та області

Сонцезахисні окуляри

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 19:00
Закрито
Адреса
м.Новоселиця, Ринок
08:00 - 14:00
Закрито
Адреса
с. Клішківці, Ринок, Працюємо в неділю
Вихідний
Закрито

У світлі дні - не тільки яскраво і спекотно, а й приходить серйозне навантаження на зір. Від сліпучих, палючих променів потрібно себе захищати. Особливо складно доводиться жителям великих міст, де тепло і світло відбиваються від металевих і бетонних конструкцій, від асфальтового покриття, скла і безлічі інших матеріалів. Все це збільшує в кілька разів неприємні відчуття.

Оберігати себе потрібно не тільки влітку - в зимовий період світло відбивається від снігу, часто сліпить пішоходів і водіїв, створюючи небезпечні ситуації. Хороші, якісні сонцезахисні окуляри повинні справлятися з відблисками і променями, позбавляти від неприємного і шкідливого впливу. Якщо на вулиці багато снігу і світить яскраве сонце, то не рекомендується відправлятися на прогулянку без захисту.

Сонцезахисні окуляри у Чернівцях, Ізюмська оптика Сонцезахисні окуляри у Чернівцях, Ізюмська оптика

Крім того, вони повинні виконувати й іншу функцію - допомагати господареві виявитися в центрі уваги, підкреслювати його індивідуальність і відчуття стилю. До покупки модного аксесуара важливо поставитися уважно, адже дизайн обраної моделі буде поєднуватися з одягом.

Вибір сонцезахисних окулярів завжди супроводжується безліччю питань. Потрібно визначитися, пластикові або скляні лінзи вибрати, якою має буде оправа. Форма і колір підбираються детально, адже хочеться, щоб аксесуар підходив і робив власника привабливішим. Окуляри для захисту від сонця - не лише допомагають Вам захистити зір, але є чудовим стильним аксесуаром у літню пору. 

Необхідно вибрати серед безлічі окулярів відповідну модель, щоб вона була простою в обслуговуванні, не зламалася через тиждень і надійно виконувала основну функцію - оберігала очі від шкідливого впливу сонця. 

Допомогти з вибором окулярів Вам зможуть працівники магазину "Ізюмська оптика" у Чернівцях та області - ми врахуємо всі Ваші потреби!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео