Ізюмська оптика у Чернівцях та області

Оправи для окулярів

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 19:00
Закрито
Адреса
м.Новоселиця, Ринок
08:00 - 14:00
Закрито
Адреса
с. Клішківці, Ринок, Працюємо в неділю
Вихідний
Закрито

При виборі медичної оправи доводиться звертати увагу не тільки на дизайн, але і на відповідність форми майбутнім лінзам, розміри світлових прорізів, матеріал і безліч інших нюансів.

Великий вибір оправ та аксесуарів для окулярів у Чернівцях і області доступний у магазинах "Ізюмська оптика".

Оправи для окулярів у Чернівцях Оправи для окулярів у Чернівцях Оправи для окулярів у Чернівцях Оправи для окулярів у Чернівцях

Як вибрати оправу?

Якщо у вас великий «мінус» (від -4), то коригуючі лінзи, як правило, будуть товстими по краях і тонкими в центрі. Це означає, що лінзи по краях потрібно «замаскувати»: найбільш акуратно вони будуть виглядати в пластикових оправах з широкими завушниками.

Якщо у вас сильна далекозорість (від +4), то лінза буде тонка по краях і товста в центрі. Найкраще для таких лінз підходять округлі оправи, тому що обточування під прямокутні або квадратні рамки неминуче призведе до того, що по периметру лінза буде товстою. Зробити окуляри з такими стеклами візуально більш витонченими найпростіше за допомогою оправи з великим світловим прорізом, простіше кажучи - з великими лінзами.

"Невидимі" оправи з кріпленням лінз на гвинтах не рекомендовані для діоптрій більше +/- 4. У випадку з моделями з« плюсом »збільшується ризик виникнення перекосу через тонкощі лінзи по краях.

Для «мінусових» стекол через велику товщину у лінії оправи гвинти також не використовуються - просто може не вистачити довжини кріплення.

Оправи на волосіні не підходять для лінз з маленькими діоптріями (+/- 0,25; 0,5; 0,75). Це пов'язано з тим, що для лески в подібних оправах в торці лінзи виточується канавка. Якщо лінза тонка, зробити це неможливо.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео