Ізюмська оптика у Чернівцях та області

Окуляри для зору

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 19:00
Закрито
Адреса
м.Новоселиця, Ринок
08:00 - 14:00
Закрито
Адреса
с. Клішківці, Ринок, Працюємо в неділю
Вихідний
Закрито

Гарний зір це важлива складова здоров'я будь-якої людини. За допомогою зору ми отримуємо близько 80% інформації про навколишній світ.

На жаль, далеко не кожна людина може похвалитися відмінним зором. За даними ВООЗ у всьому світі близько 285 мільйонів людей страждають від порушень зору, з яких 39 мільйонів вражені сліпотою і 246 мільйонів мають знижений зір.

Але сьогодні існують ефективні методи по корекції зору. Найбільш універсальним і доступним способом вважається використання окулярів. Це можуть бути окуляри для корекції та покращення зору, або для читання. Вони не лише допоможуть покращити зір, але і стануть чудовим стильним аксесуаром.

Окуляри для зору Чернівці Окуляри для зору Чернівці Окуляри для зору Чернівці Окуляри для зору Чернівці

 Правильний підбір окулярів необхідний для здоров'я очей, адже невірно підібраний виріб не тільки може погіршити Ваш зір, але і призведе до інших проблем зі здоров'ям.

Перш ніж купувати окуляри, слід обов'язково проконсультуватися з лікарем-офтальмологом. Якщо ви цього не зробите, то ризикуєте не тільки витратити гроші на річ, яка Вам не підійде, але і отримати проблеми зі здоров'ям. Щоб правильно підібрати окуляри треба пройти повне обстеження очей, особливо це актуально для тих, хто вперше підбирає окуляри.

Вибрати окуляри для корекції зору можна в Ізюмській оптиці у Чернівцях та області.

Звертайтесь за телефоном: +380(50)978-36-78, +380(95)123-73-04

Або приходьте: Чернівці, вулиця Гагаріна, 20 А,  Глибока, Базарна, 18, Новоселиця, Ринок, с. Клішківці, Ринок.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео